Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ognootporni traki za pecki i kotli Inotek Alati

30 МКД

999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 14 јан. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI 660 МКД
Kada za perenje na delovi kupi inotek mk 0 МКД
PVC Folija za zavesi kupi inotek mk 350 МКД
Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk 2 550 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
Ognootporni traki samoleplivi od ednata strana za izolacija, dihtuvanje na pecki na peleti, kotli, izduvi.

BARAME SORABOTNIK ZA IZVOZ VO SRBIJA, BOSNA, BUGARIJA

Ako imate dobri relacii vo tamosnite firmi proizvoditeli na pecki i kotli vo Srbija ili Bugarija moznost za zarabotka.

Inotek Alati Vi nudi ognootporni traki za izolacija na pecki, kotli, izduvi.

Po standardni dimenzii i spored potreba.

Otporni na temperatura do 550C i do 1100C stepeni.

Dokolku imate potreba javete se na 02 55 11 922 ili

tel 078 20 30 21 ili pustete baranje na mail:

[email protected]
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Filc za dihtuvanje kupi inotek mk 1 260 МКД
Penetranti za zavareni spoevi kupi.inotek.mk 300 МКД
Јazinja za pecki ploci ognootporni materijali 0 МКД
Peskari Profi na lager Inotek Alati 0 МКД
Кон почеток