Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje na Farovi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Axius 05 мај 21:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
ВОЗЕТЕ СИГУРНО
РЕШЕТЕ ЈА СЛАБАТА ВИДЛИВОСТ ВО ТЕМНИЦА
ВРАТЕТЕ МУ ДЕЛ ОД СТАРИОТ СЈАЈ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ

Под влијание на временските услови, УВ зраци, удари на камчиња и песок, перење со не соодветни шампони, фаровите со години постануваат пожолтени, заматени и непроѕирни, па видливоста во ноќта опасно се намалува.
Наместо скапоцена замена, со полирање и премачкување со заштитен слој против УВ зраци и вода, фаровите на вашиот автомобил повторно ќе "прогледаат" и ќе постанат како нови.
Но немојте предолго да чекате зошто ако се постари и заматеноста е поголема, помали се шансите за враќање на фаровите на оригиналниот фабрички сјај.

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ЧИСТЕЊЕ, ПОЛИРАЊЕ И ЗАШТИТА НА
- ПОЖОЛТЕНИ
- ЗАМАТЕНИ И
- ОШТЕТЕНИ ФАРОВИ

ВРАТЕТЕ ИМ ГО ФАБРИЧКИОТ СЈАЈ НА ВАШИТЕ ФАРОВИ
ВАШИОТ МИЛЕНИК ГО ЗАСЛУЖУВА ТОА

ADC ✯ Axius,Skopje
070 335253

https://plus.google.com/communities/100937031065376384508

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/117741793620189914644VRSIME POLIRANJE NA
- POZOLTENI
- MATIRANI I
- IZGREBANI FAROVI I STOPOVI

VRATETE IM GO FABRICKIOT SJAJ NA VASITE FAROVI I STOPOVI.

Poliranje na farovi na:
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon, MAN, IVECO, SCANIA, DAF
Leaflet

Axius

2 Огласи во продавницата
Poliranje Farovi Полирање Фарови 0 MKD
Кон почеток