Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SIENJE NA GOLEMO I MALO

2 ЕУР

Се продава од: WORK 14 фев. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
Sienje na golemo i na malo so visok kvalitet
skopje karposh
so vash material konci nasi
sienje na dukseri trenerki fustani pantalloni (rabotnicki i normallni )
praime i korekcii skratenje pantalloni krpenje takvi nesto mozete da pregleduvate u nasiot sajt u instagram ili fb ZAHADRESSMAKING SALON
se naogame u karposh 4 TRI kuli .
info 070680158
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации