Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Web Dizajn izrabotka na web strani Graficki dizajn

12 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: KREATIKA MEDIA DOOEL 26 ноем. 21:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
КРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ /
Изработка на веб страни и секакви веб апликации,
Е-Продавници со имплементација на наплата,
Маркетинг на социјални мрежи,
Дигитализација на документи,
Графички Дизајн и Дизајн на амбалажи,
Дизајн на Каталози, Брошури
Лого Дизајн
Вашите пари вредат повеќе со нашите професионални услуги и навремено завршени проекти,за тоа сведочат многубројните клиенти кои ни ја даваат довербата!

КонтактЧ
www.kreatika.mk или на
тел.078 44 08 45
mail [email protected]
[email protected]
за целосно портфолио Графика,Логоа,Брендирање,Дизајн на пакување и сите изработени веб и мобилни страни информирајте се на веб страната www.kreatika.mk

последни изработени страни:www.atlascentar.mk
www.ferticrop.com
www.sutkoz.org.mk / sindikat na RM
www.feral.mk
www.mps.mk / makedonski policiski sindikat
www.ohridskitrubaduri.mk / veb strana za ohridfest
www.feral.mk / mobilna veb strana
www.nanaviki.mk
www.dzartovski.com / Адвокатска Канцеларија
www.mhraconference.mk / Македонска Асоцијација за Човечки Ресурси
www.amundaltd.com
www.nicks.mk
www.agrimatco.mk
http://app.cruisetoports.com / web aplikacija / веб апликација
www.opstinarosoman.gov.mk веб страна за општина Росоман
www.fmprotect.mk
www.bavariamedtex.de
www.attika.mk/ аттика архитекти
www.boborentals.com.mk
www.porta.com.mk / веб страна за Порта Инженеринг Груп / зграда Порта Аеродром
www.maticanaiselenici.com / Портал за Матица на иселениците на Македонија
celkomlift.com
www.hortikultura.mk
www.malisha.mk
www.getcaffe.mk / гет кафе аеродром
www.ats.com.mk / АТС ГРУП
www.drvarov.com / консалтинг
www.sanik.com.mk / Саник инжинеринг
www.davackizavozila.mk / со имплементиран систем за наплата
www.kpsazot.mk / планинарско друштвоДелот за Графички дизајн,дизајн на амбалажи,каталози и логоа сите изработени проекти посетете ја www.kreatika.mkKREATIKA MEDIA DOOEL
Веб дизајн, графички дизајн дигитален маркетинг ЕРП софтверски решенија Брендирање и дизајн на амбалажа
Посетете ја нашата продавница
partizanski odredi 83/2-6,Skopje Прикажи на мапата
078440845
https://kreatika.mk/
KREATIKA MEDIA DOOEL
078440845
Кон почеток