Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DAR MAR Redizajn na Vasata kuka stan

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DAR - MAR 15 јан. 15:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
🏠 DAR - MAR 🏠
🔘 Редизајн на Вашата Куќа, Стан, Просторија, Селидби
🔘 Рушење Ѕидови, Кршење Плочки, Фрлање Шут, Ѕидање
🔘 Професионална работа, Висококфалитетна работа, Навремена,
🔘 Најбитно, задоволни клиенти
📱 072/261-590
DAR - MAR
🏠 DAR - MAR 🏠 🔘 Редизајн на Вашата Куќа, Стан, Просторија, Селидби 🔘 Рушење Ѕидови, Кршење Плочки, Фрлање Шут, Ѕидање 🔘 Професионална работа, Висококфалитетна работа, Навремена, 🔘 Најбитно, задоволни клиенти 📱 072/261-590
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
072 261 590
DAR - MAR
072 261 590
Leaflet

DAR - MAR

3 Огласи во продавницата
Rusenje i Renoviranje do kluc na raka 0 МКД
Кон почеток