Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Partner K1200

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ 26 фев. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Ср продава машина за сечење бетон и асфсалт Partner k1200 со нов камен. Црна 400 еу.
ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ
Место за изнајмување на магацински простор
Visit our store page
ул. Јустинијан Први, бр.43 - Драчево, Кисела Вода Show on the map
072303562
http://www.interprogres.mk/
ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ
072303562

Skype:
vlademk
Кон почеток