Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prostor za reklama na fasaden zid

Оглас од претпријатие Се продава од: ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ 20 фев. 21:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Нудиме надворешен простор за рекламирање односно фасаден ѕид за вашата реклама со димензии ширина 12.7m
и висина 3,7 m ; ширина 10,2 м и висина 3,4 м на Улица Китка населба Драчевo
ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ
Место за изнајмување на магацински простор
Visit our store page
ул. Јустинијан Први, бр.43 - Драчево, Кисела Вода Show on the map
072303562
http://www.interprogres.mk/
ИНТЕРПРОГРЕС ДОО СКОПЈЕ
072303562
Кон почеток