Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hemisko cistenje na avtomobili

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ADC Skopje 16 окт. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ADC Skopje

ADC Skopje

8 Огласи во продавницата

 Hemisko cistenje avtomobil i poliranje farovi 0 MKD
HEMISKO CISTENJE TROSED DVOSED FOTELJA 0 MKD
HEMISKO CISTENJE TROSED DVOSED FOTELJA 1 500 MKD
Poliranje na Farovi 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ
Скопје


Длабинско, хемиско чистење на вашиот автомобил.
Чистењето се врши со современи хемиски средства и професионални машини.
За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, кров, патос, тапацир, шалт табла, гепек.
Со оваа понуда ќе ги отстраните сите дамки и нечистотии од автомобилот па тој ќе изгледа како нов.
Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист автомобил.
Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитетот кој го нудиме.
Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа.
Така и продолжуваме – квалитетот останува наш заштитен знак.

Hemisko cistenje avtomobili - Skopje

070 335253

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/collection/8p6YfB
Hemisko Cistenje Vozila

Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
MAN, IVECO, SCANIA
ADC Skopje
Hemisko Cistenje i Poliranje Farovi na VOZILA - Avtomobili - Kombinja - Kamioni - Avtobusi Hemisko cistenje na TAPACIRAN MEBEL - Trosed, dvosed, fotelja - Spalna, dusek - Taburetki, stolici
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070 335 253

Hemisko Cistenje Avtomobili

ADC Skopje
070 335 253
ADC Skopje

ADC Skopje

8 Огласи во продавницата
HEMISKO CISTENJE TROSED DVOSED FOTELJA 0 MKD
 Hemisko cistenje avtomobil i poliranje farovi 0 MKD
Hemisko cistenje na tapaciran mebel trosed dvosed 0 MKD
Poliranje farovi na vozila 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации