Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na profesionalno cv za rabota

0 МКД

Се продава од: Dragan 21 окт. 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
izrabotuvam profesionalno cv na angliski jazik za rabota vo irak i afganistan i apliciram za rabota vo stranski kompanii potrebni struki:soferi,vodoinstalateri,klima majstori,stolari,kujna,opsti rabotnici,sef na opsti rabotnici za povece informacii pisete mi na meil [email protected]
Dragan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации