Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izvedba na site vidovi gradezni raboti

0 ЕУР

Се продава од: Saso 14 јан. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
Ги изведувам сите видови на градежни работи како што се; санации на кровови и станови/куќи, ѕидање, малтерисување, молерисување, кошулици, гипс картон, лепење на плички, абриб фасади и огради, како и изведба на куќи од темел до клуч, квалитетно и брзо, со цена по договор.
Leaflet
Кон почеток