Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Одржување профили на Фејсбук и Инстаграм

1 МКД

Се продава од: Social Medium 10 окт. 07:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
➡ Ви нудиме одржување профили на Facebook и Instagram

Секојдневното креирање на објави на социјалните мрежи Ви одзема драгоцено време.
Таа обврска делегирајте ја на маркетинг тимот за социјални медиуми.

➡Барање за понуда испратете на е-емаил: [email protected]

Повеќе информации на тел.: 071 81 77 81
Social Medium
071817781
Leaflet
Кон почеток