Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trdlo so razlicni vkusovi

100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 26 окт. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
VW POLO -11 5 500 EUR
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 EUR
JEEP Wrangler 4x4 10 999 EUR
Mercedes-Benz B180 disel 5 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
Благо-Трдло
-Класик благо трдло 100ден.
-Трдло крем 120ден.
-Трдло трансилваниско 150ден.
Солено-Трдло
-Класик трдло солено 100ден.
-Трдло со шунка 130ден.
-Трдло со кулен 150ден.
-Трдло со печеница 150ден.
-Трдло комбо печеница и кулен 150ден.

☎️ 070-215-610
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 EUR
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 EUR
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Кон почеток