Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecatenje so sito stampa

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: kimico 30 ноем. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Услуги
Друго
Vrsime pecatenje na site vrsti sito-pecat i transfer pecatenje koe se vrsi na specijalna masina MHM-3000. Imame moznost za pecatenje vo 9 boi so 5 medzufazni susenja so sto mozat da se dobijat najsoficticiran stampi so visok kvalitet i precizni konturi.
Kapacitet na stampanje vo edna smena e od 1000 do 2000 parcinja vo zavisnost od stampata.
Cenata zavisi od kolicinata, brojot na boi i goleminata na stampata.
Vrsime i usluga vezenje vo 9 boi.

Za podetalni informacii kontaktirajtene
kimico
 
070225733
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации