Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Cisterna

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lion 18 авг. 13:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата

3T rezervar kazan so mesalka i toploizmenuvac 990 ЕУР
Lobna pumpa za prehrana 1 500 ЕУР
Masina za melenje na meso 250 ЕУР
Industriski aspirator za metalna i drvna prasina 80 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Свети Николе
Услуги
Друго
Leaflet

Lion

24 Огласи во продавницата
Komplet linija za proizvodstvo na biskviti so krem 69 000 ЕУР
Lobna pumpa za prehrana 1 500 ЕУР
Rezervar za voda 8000 litri 1 500 ЕУР
Mlin za seker 390 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации