Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na web dizajn i graficki dizajn i print

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Mladen 14 јан. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Услуги
Друго
' ' Клик ' '
Започна со работа како млада и интелектуална компанија во чекор со современата технологија. Нашата цел е изработка на модерни веб страни достапни за целата популација, изработка на уникатно дизајнирани логоа, флаери, визит карти преку кои ќе оставите силен впечаток на Вашите клиенти и уникатно ќе го промовирате Вашиот бизнис.


Посветено работиме на сите предизвици и барања од страна на нашите клиенти. Чекориме заедно со најсовремената технологија и најсовремените веб и графички дизајни, секогаш сме спремни за соработка и остварување на Вашите желби и потреби.Вашиот успех е и наш успех.За повеќе информации
www.clickstudio.mk
facebook/clickwebandgraphic
Кон почеток