Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na magisterski diplomski seminarski

0 МКД

Се продава од: Димитар Денес 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Професионална помош при изработка на докторски дисертации, магистерски и дипломски трудови и семинарски работи. Со долгогодишно искуство во изработка на трудови. Сопосебно внимание при превземање и цитирање (плагијаторство) на туѓи трудови. Гаранција за квалитетно изработениот труд и постојана комуникација. Во цената се вклучени корекциите, презентацијата, цд и една до две копии од трудот.
Димитар
070228254
Leaflet
Кон почеток