Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИЗРАБОТКА НА НАУЧНИ ТРУДОВИ ЗА ОБРАЗОВНИ ЦЕЛИ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус 05 окт. 07:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Професионална и беспрекорна изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни стилови на изразување во областа на академската писменост и методологијата на научно истражување.
Изработка на трудови од областа на општествените и природни науки преку употреба на академски стил на пишување во европски и меѓународни рамки:
• Докторски дисертации
• Магистерски трудови
• Специјалистички трудови
• Дипломски трудови
• Семинарски трудови
• Есеј и истражувачки проекти
• Есеи и проектни задачи за матуранти
• Маркетинг и бизнис план
• Анкетни прашалници за анкети/интервјуа
• Студија на случај
• CV и Мотивационо писмо (за професионални цели и за аплицирање – конференции, семинари, стипендии)


Трудовите ги изработува истакнат професионалец, инволвиран во наставно-научните тематики, во земјата и меѓународно, кој е во тек со потребите и новитетите во научното поле.
Заштита од плагијаризам, оригиналност и креативност на трудот како и навремена испорака!
*(внимавајте каде нарачувате труд, се случува многу често да се примат повици за итни корекции во последен момент како резултат на лошо искуство при неквалитетна изработка од он-лајн посредници и некомпетентни лица)

Контакт телефон: 077/440-693
E-mail: naucni.trudovi@yahoo.com
Со преземање на овој чекор, ќе бидете спокојни
Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Посетете ги идните - "КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА" Изработуваме мебел по нарачка: * Кујни * Дневен престој * Спални соби * Детски соби * Канцелариски мебел * По Ваш избор Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!! БЕСПЛАТНО: * идејно и проектно 3D решение * достава до Вашиот дом * Монтажа ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20% ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!! Ве очекуваме, Ваш Дизајн МОДЕРНО + *Проследете повеќе на facebook page: Салон за мебел Дизајн Модерно + Контакт: info@dizajnmoderno-plus.com.mk Tel. +3892/ 613 - 83 - 65 Mob.+38978/ 224 - 393
Посетете ја нашата продавница
Ул. Сава Ковачевиќ бр. 47 в лок. 4, Кисела Вода Прикажи на мапата
078/224-393
https://www.facebook.com/mebel.dizajnmoderno
Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус
077/440-693
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации