Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na diplomski trudovi

150 ЕУР

Се продава од: Filip 14 јан. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Изработка на дипломски труд за било кој државен или приватен факултет од областа на информатика и компјутерски науки.

-Проектни задачи
-Семинарски задачи
-Дипломски или магистерски труд.

Цената зависи од темата и веб (апликацијата/страната).

150 до 250 евра.
Leaflet
Кон почеток