Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VISOKO KVALITETNA IZRABOTKA NA ESEI I OSTANATO

250 МКД

Се продава од: Laze 05 септ. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
За прв пат по електронски линија ви се нуди високо квалитетна изработка на есеи и секаков вид на презентации!
НАЧИНОТ НА ПЛАЌАЊЕ Е СПОРЕД ДОГОВОР,А СРАБОТЕНОТО СЕ ИСПРАЌА ДО КЛИЕНТОТ ВО НАЈБРЗИОТ МОЖЕН РОК!!!

ЕСЕИ:
Изработка на есеи на секоја категорија и со секаков вид барања за ученици од основни и средни училишта!
Цена:250 денари- 1 тема, на секои три теми,четвртата е гратис!
Сезонско пишување:1.600 денари-една сезона(за дадената цена можете да нарачате неопределен број есеи во рок од една сезона(1 сезона=4 месеци))

ПРЕЗЕНТАЦИИ:
Се изработуваат презентации со секакви правила и барања!Презентацијата се праќа до нарачателот во најбрзиот можен период(24 часа)
Цена: 200 денари

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОМАЦИИ,ОБРАТЕТЕ СЕ НА ДАДЕНИОТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ ИЛИ ЕМАИЛ АДРЕСАТА.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации