Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Davam knigovodstveni uslugi

0 МКД

Се продава од: Daniela 08 дек. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
КНИГОВОДСТВЕНО БИРО СО ОВЛАСТЕН КНИГОВОДИТЕЛ СО ТРАЈНО ЛИЦЕНЦА ЗА ВРШЕЊЕ КНИГОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ , НУДИМЕ ЦЕЛОСНИ УСЛУГИ ОД ОБЛАСТА НА КНИГОВОДСТВОТО И БЕСПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЈА НА НОВО ОТВОРЕНИ ФИРМИ.

izrabotka na:
- ПРЕСМЕТКА НА ПЛАТИ И ПРИДОНЕСИ
-КОНТИРАЊЕ И СОСТАВУВАЊЕ НА НАЛОЗИ ЗА КНИЖЕЊЕ
-ИЗРАБОТКА НА ГОДИШНИ СМЕТКИ И ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ
-ПРЕСМЕТКА НА ДДВ
-ПРЕСМЕТКА НА ДАНОК НА ДОБИВКА И ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК НА ДОХОД
-ВОДЕЊЕ НА АНАЛИТИКА ЗА КУПУВАЧИ И ДОБАВУВАЧИ
-ПРИЈАВА И ОДЈАВА НА РАБОТНИЦИ
-ВОДЕЊЕ НА ГЛАВНИ И ПОМОШНИ КНИГИ
-E-zavrsni smetki
tel.078 305560
Daniela
Daniela
078305560
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации