Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Besplatno otvoranje na firma - Smetkovodstvo

1 МКД

Се продава од: Smetkovodstveno biro 09 јан. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бесплатно отворање на фирма.
Сметководствени услуги :
• Водење деловна евиденција
• Изготвување на сметководствени документи
• Книжење на банкарски изводи
• Пресметка на ДДВ
• Пресметка на останати даноци
• Изготвување на даночни пријави
• Изготвување на месечни извештаи за интерни потреби
• Изготвување на други извештаи пропишани во локалното законодавство
• Изготвување и книжење на патни налози
• Евиденција на основни средства и пресметка на амортизација
• Месечна контрола на документацијата,издадените фактури и остварениот промет
• Кадровска евиденција
• Изготвување на завршна сметка
• Достапност- секојдневно во работното време
• Даночни совети и консултации – личен сметководител

КОНТАКТ 071 550 514
E: [email protected]

Smetkovodstveno biro
+38971817781
Leaflet
Кон почеток