Објавени: септ. 02 2015 08:09

Biro za pravni uslugi

Објавени: септ. 02 08:09
Прегледи: 53
biro za pravni uslugi vrsi sekakov vid na pravni uslugi
zalbi, tuzbi, sekakov vid dogovori, privatizacija na zemjiste, legalizacija na objekt, nadomest na steta, firmi, statusni promeni, sreduvanje dokumenti i podnesuvanje do institucii i drugo
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации