Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smetkovodstveni uslugi Knigovodstvo

Се продава од: Александар 11 јан. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Комплет книговодствени услуги од овластен сметководител со долгогодишно искуство (финансово, материјално, девизно, даночни пријави, плати, годишни сметки, извештаи за статистика и НБРМ, пријави и одјави на работници и др.).
Постои можност за водење и во Ваша деловна просторија.
Александар
075/531-037
Кон почеток