Оглас од претпријатие Објавени: авг. 06 2021 02:42

СМЕТКОВОДСТВО - ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ !!! РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА.

МКД

Објавени: авг. 06 02:42
Прегледи: 92
Лиценцирано сметководствено биро со тим високо квалификувани сметководители со искуство до 30 години во областа на сметководството и судските вештачења од областа на сметководство и финансии. Вршиме професионални сметководствени услуги, регистрација на нови фирми, промени, ликвидации, упис во регистар на вистински сопственици, советување и др.
ПОВОЛНИ И ФЕР ЦЕНИ што почнуваат од 2000 денари.
Опис на линк

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

СМЕТКОВОДСТВО, РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ, ЛИКВИДАЦИЈА, УПИС ВО РЕГИСТАР НА ВИСТИНСКИ СОПСТВЕНИК
Посети ја страната на нашата продавница

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

СМЕТКОВОДСТВО, РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ, ЛИКВИДАЦИЈА, УПИС ВО РЕГИСТАР НА ВИСТИНСКИ СОПСТВЕНИК

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации