Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara kozmeticarka

Оглас од претпријатие Се купува од: Emi Phey 26 фев. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
•Минимум средно образование
•Претходно работно искуство на иста или слична позиција
•Искуство во работа со нокти

Профил на личност:
•Креативност и умешност
•Комуникативна и одговорна личност
•Позитивност, спретност и енергичност
•Организираност, љубезност и педантност
Emi Phey
078406667
Leaflet
Кон почеток