Објавени: септ. 02 2022 01:28

КРЕМ ЗА ХЕМОРОИДИ

МКД

Објавени: септ. 02 01:28
Прегледи: 726
Семејна традиционална формула за лекување хемороиди, направена од природни состојки кои успешно ги отстрануваат долготрајните проблеми со хемороидите, поткожни чирови и фистули. Лекувањето е брзо и едноставно, а резултатите се видливи за краток период.

Решете го проблемот со хемороидите на брз и природен начин.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации