Оглас од претпријатие Објавени: дек. 07 2023 03:57

Sudski prevod na Germanski Angliski Hrvatski Slovenecki

Објавени: дек. 07 03:57
Прегледи: 23
СУДСКИ ПРЕВОД НА АНГЛИСКИ, ГЕРМАНСКИ, ХРВАТСКИ, СЛОВЕНЕЧКИ ЈАЗИК (СЛОВЕНСКИ ЈАЗИК) 076 787 478
СУДСКИ ПРЕВОДИ И НА СИТЕ ДРУГИ ЈАЗИЦИ

Професионален пристап, квалитетна услуга и целосно придржување до договорените рокови. Загарантирана дискреција и заштита на сите доверливи информации и податоци.

» Квалитетен превод (двојно проверен)
» Заверка со потпис и печат од овластен судски преведувач
» Можност за испраќање на преводот во скенирана форма по електронски пат.
» Можност за испраќање на документи по пошта (се доплаќа за поштарина).

тел: 076 787 478 достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден (од понеделник до недела)
меил: [email protected]
работно време: 09:00 до 16:00 часот (пон-пет)
Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

Агенција за преведувачки услуги - ИН ПРЕВОДИ професионално се бави со преведувачка дејност од 2009 година. Главната канцеларија се наоѓа во населба Центар, Скопје, бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Превод на медицинска документација
» Лични документи
» Изводи
» Свидетелства и дипломи
» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Сообраќајни легитимации
» Судски предмети (пресуди, жалби, тужби итн.)
» Потврди
» Уверенија
и секаков друг вид на материјал за превод

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ НА СИТЕ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» ГЕРМАНСКИ
» АНГЛИСКИ
» ХРВАТСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
и сите други јазици
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» УКРАИНСКИ
» ГРЧКИ
» ГЕРМАНСКИ
» ДАНСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ
» АРАПСКИ

Опис на линк

Ин Преводи - Судски преводи на сите јазици

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ
076 787 478

ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТАЦИЈА НА СЛЕДНИВЕ ЈАЗИЦИ


» ГЕРМАНСКИ
» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» ХРВАТСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Сообраќајни легитимации
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: [email protected]
работно време: 09:00 до 15:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/
Посети ја страната на нашата продавница

Пајко Маало ул. 1737 бр.32 2А Прикажи на мапата

076787478

https://sudskiprevod.mk/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ
076 787 478

ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТАЦИЈА НА СЛЕДНИВЕ ЈАЗИЦИ


» ГЕРМАНСКИ
» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» ХРВАТСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Сообраќајни легитимации
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: [email protected]
работно време: 09:00 до 15:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации