Објавени: мај 08 2022 11:02

Преведување

МКД

Објавени: мај 08 11:02
Прегледи: 55
Преведувам текстови и документи од германски јазик на македонски јазик и обратно. Документите и текстовите можете да ми ги пратите на следнава емаил адреса: stojanka.milosheska@gmail.com.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации