Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Strucen prevod od angliski na makedonski i obratno

200 МКД

Се продава од: Ivana 28 јул. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno vrsi kvalitetni prevodi od sekoja oblast ( sudski, medicinski, ekonomski, knizevni) so ili bez zaverka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации