Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sudski prevod angliski i obicen prevod pov jazici

Се продава од: Емилија 16 јан. 02:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Судски превод англиски/заверен со печат-400МКД/страница
Обичен превод/без печат-300МКД/страница (англиски, германски, српски, хрватски, босански)
Цената може да варира во зависност од бројот на страници и тежината на преводот. Ако во моментот не сум во можност да изработам ќе ви препорачам колеги. За асистенција при заверка на нотар, испорака по курир итн. ќе се договориме. Слободно барајте за консултација.
Емилија
+38970250868
Leaflet
Кон почеток