Македонски | Shqip | English |

OVLASTEN SUDSKI PREVOD OD RUSKI NA MKD I OBRATNO

Се продава од: Natalija 28 јан. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Преводи на текстови
Квалитетен, високопрофесионален превод и толкување на секаков вид на текстови, литература (стручна и техничка), документи од сите области од руски јазик на македонски и обратно со судски печат.
Цена според договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток