Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KVALITETEN I BRZ SUDSKI PREVOD ANG MAK

0 МКД

Се продава од: Afrodita 05 ноем. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Искусни и овластени судски преведувачи, дипломирани на Филолошкиот факултет - англиски јазик, отсек преведување и толкување, вршат секаков вид на превод од англиски на македонски јазик и обратно, како и толкување - симултано, консекутивно, превод на дипломи и уверенија,документи за странски возила, семинарски работи и др.
Доколку Ви треба превод дури и на само една страница или пак текст кој содржи поголем број страници контактирајте не на E-mail: [email protected] или на телефонскиот број 078849773,каде подетално ќе се информирате и ќе се договориме.
Наша потесна специјалност е преведување на стручни текстови од поединечни области, пр. економија, менаџмент, право, медицина, фармација, итн.
Ние функционираме на следниов начин:
Доколку имате текст за превод и не сте во можност физички да го доставите на договорена адреса, тогаш испратете го на наведениот E-mail, во форма на word,pdf,jpg.... Ние ќе го разгледаме текстот и веднаш ќе Ви доставиме понуда. Потоа Вие одлучувате дали понудата Ви одговара во цена и рокови за превод. Околу начинот на плаќањето, ќе се договориме преку E-mail или телефон.
Afrodita
078849773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации