Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Strucni prevodi od Albanski na Makedosnki jazik

300 МКД

Се продава од: Ќамуеан Исмаили 10 фев. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вршиме секаков вид, преводи: стручни, литературни и друг вид на документација од албански на македонски јазик и обратно. Исто така преводите се вршат и судско овластено со печат од преведувачот.
300 ден по страна.
Ќамуеан Исмаили
071468551
Leaflet
Кон почеток