Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sudski i opsto strucni prevodi

0 МКД

Се продава од: Sefer 17 септ. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вршиме секаков вид судски и општо стручни преводи од албански на македонски јазик и обратно, исто така и симултански.
Цена 300,00 денари по страна.
Leaflet
Кон почеток