Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shlep za kamioni slep za vlekac vlecna sluzba пат

Оглас од претпријатие Се продава од: Vlecna Sluzba Martin Вчера 19:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Vlecna Sluzba Martin

7 Огласи во продавницата

Edrilica Edel 4 5 200 ЕУР
Plac i kuka vo Gostivar 80 000 ЕУР
Transport na kamioni tegljaci vlekaci solo -
Traktor 4x4 Massey Ferguson 4x4 9 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Vrshime prevoz na defektni ,udreni ili novi kamioni,vlekaci,rabotni masini bageri tockasi.
transport na kombajni.
sumski vozila.gradezni mashini
uvoz-izvoz
Vlecna Sluzba Martin
078314490
Leaflet

Vlecna Sluzba Martin

7 Огласи во продавницата
Traktor 4x4 Massey Ferguson 4x4 9 000 ЕУР
Edrilica Edel 4 5 200 ЕУР
Renault Premium delovi -
Plac i kuka vo Gostivar 80 000 ЕУР
Кон почеток