Оглас од претпријатие Објавени: фев. 21 2022 07:58

Airport taxi transfer

Објавени: фев. 21 07:58
Прегледи: 660
taksi prevoz do i od skopski aerodrom, no i aerodromite od sosednite drzavi.
javete se i rezervirajte go vasiot prevoz.

070 361 287

www.taxiskopjeairport.com
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации