Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREVOZ EVTIN BEZBEDEN I BRZ

60 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 19 јун. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vrsime prevoz na max 4 patnici Evtino Sigurno i Luksuzno !!!

SKOPJE - THESSALONIKI - 70€
THESSALONIKI - SKOPJE - 70€

SKOPJE - ATHENS - 220€
ATHENS - SKOPJE - 220€

SKOPJE - SOFIA - 70€
SOFIA - SKOPJE - 70€

SKOPJE - TIRANA - 120€
TIRANA - SKOPJE - 120€

SKOPJE - BELGRADE - 120€
BELGRADE - SKOPJE - 120€

SKOPJE - PRISTINA - 60€
PRISTINA - SKOPJE - 60€

SKOPJE-PODGORICA-150€
PODGORICA-SKOPJE-150€

SKOPJE-SARAJEVO-220€
SARAJEVO-SKOPJE-220€

ЗА ПОВРАТНА ВО ИСТИОТ ДЕН 60% ПОПУСТ

ЗА ОСТАНАТИ ДЕСТИНАЦИИ ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ВОЗИМЕ И НА СБАДБИ, ДЕЛОВНИ СОСТАНОЦИ ,ПРИДРУЖБИ И СЛИЧНО
БЕЗБЕДНО СИГУРНО СО ИСКУСНИ ВОЗАЧИ
Aleksandar
078346178
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации