Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prevoz na sut, tampon, zemja, gradezni materijali

1 МКД

Се продава од: Sase 13 јун. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вршиме превоз на шут, тампон, земја, градежни материјали, мебел со кипер по пристапни цени.
Контакт тел:
074 234 016
078 854 973

sut, zemja, pesok, tampon, gradezni materijali, kiper, iveco
Leaflet
Кон почеток