Оглас од претпријатие Објавени: фев. 16 2022 08:08

Taksi prevoz vo zemjata i stranstvo

Објавени: фев. 16 08:08
Прегледи: 353
Profesionalen taxi prevoz vo zemjava I vo stranstvo.
Novi, odrzuvani vozila, profesionalni vozaci so povekegodisno iskustvo.
Dopolnitelna oprema dostapna na baranje (detski sedista, drzaci za ski, busteri)
Dostapni na tel/sms/viber/whatsapp na 070 361 287
I na www.taxiskopjeairport.com ili https://www.facebook.com/taxiskopjeairport

Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации