Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taxi Services Taksi Prevoz Halkidiki Kasandra

Оглас од претпријатие Се продава од: Angel - BTS Logistic Skopje Вчера 03:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Angel - BTS Logistic Skopje

Angel - BTS Logistic Skopje

32 Огласи во продавницата

Taxi Taksi Prevoz Sofija Solun Belgrad Tirana 80 EUR
Taxi Taksi Prevoz Sofija Belgrad Solun Tirana -
Taxi Services Sofia Taksi Prevoz Sofija -
Taxi Taksi Service In Skopje Macedonia & Balkan 80 EUR
МК 🇲🇰
Такси Превоз

ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ
☀️ ХАЛКИДИКИ 🏊 КАСАНДРА 🌊 1 КРАК
НЕА МОДАЊА. НЕА ПОТИДЕА. НЕА ФОКЕА. НЕА СКИОНИ. АФИТОС. ПОЛИХРОНО. ПЕФКОХОРИ. САНИ. СВИРИ. МОЛЕС КАЛИВЕС. ЛУТРА.

Цени од : 100, 110, 120 💶 ✔️
Зависно од Дестинација
СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!

Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7
📲 Ангел 071/271-591

FACEBOOK страна :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ENG 🇬🇧
TAXI SERVICES

TRANSFER 🚖 SKOPJE
☀️ HALKIDIKI 🏊 KASSANDRA 🌊 1 FINGER
NEA MOUDANIA. NEA POTIDEA. NEA FOKEA. NEA SKIONI. AFFITOS. POLICHRONO. PEFKOCHORI. SANI. SIVIRI. MOLES KALIVES.

Price from : 100 , 110 , 120 € 💶 ✔️
Depending of Destination
Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...

IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP 24/7
📲 Angel 0038971271591

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

Angel - BTS Logistic Skopje
МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 85,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 90,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 150,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 85,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 120,€ Потсетете не на ФАЦЕБООК страната: https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ ☎️ 071271591 Вибер / ВатСапп 24/7 ENG 🇬🇧 Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 85,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 90,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 150,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 85,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 120,€ Visit as on Facebook page: https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! ☎️ 0038971271591 Viber / What'sApp 24/7
Посетете ја нашата продавница
Скопје Прикажи на мапата
071271591
https://TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883

Facebook page

Angel - BTS Logistic Skopje
071271591
Кон почеток