Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taxi Taksi Service In Skopje Macedonia & Balkan

80 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Angel - BTS Logistic Skopje 14 фев. 20:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
МК 🇲🇰
🚖 ТАКСИ ПРЕВОЗ

ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА 🇲🇰 И странство ГРЦИЈА 🇬🇷 , БУГАРИЈА 🇧🇬 , СРБИЈА 🇷🇸 , АЛБАНИЈА 🇦🇱 , КОСОВО, ЦРНА ГОРА 🇲🇪,
НОВО, СИГУРНО, ПРОВЕРЕНО, ИСКУСТВО,
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, 📀 Вифи во МК

ЦЕНОВНИК: 💶

СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ 🛬 - 15,€
🛫 АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ - 15,€

СКОПЈЕ - ОХРИД 🛬 - 65,€
🛫 ОХРИД - СКОПЈЕ - 65,€

СКОПЈЕ - СОЛУН 🛬 - 80, €
🛫 СОЛУН - СКОПЈЕ - 80, €

СКОПЈЕ - АТИНА 🛬 - 300, €
🛫 АТИНА - СКОПЈЕ - 300, €

СКОПЈЕ - СОФИЈA 🛬 - 80, €
🛫 СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80, €

СКОПЈЕ - ТИРАНА 🛬 - 120, €
🛫 ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120, €

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД 🛬 - 160, €
🛫 БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160, €

СКОПЈЕ - НИШ 🛬 - 75, €
🛫 НИШ - СКОПЈЕ - 75, €

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА 🛬 - 50, €
🛫 ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50, €

СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!
НАПОМЕНА : СО ВОЗИЛО ОД СЛИКИТЕ....

ВОЕДНО НУДИМЕ Аеродромски Трансфер НА ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7
📲 Ангел 071/271-591

FACEBOOK страна :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ENG: 🇬🇧
🚖 Taxi Services

Transport services in MACEDONIA 🇲🇰 , and abroad GREECE 🇬🇷 , BULGARIA 🇧🇬 , SERBIA 🇷🇸 , ALBANIA 🇦🇱 , KOSOVO , MONTE NEGRO 🇲🇪, AND ALL BALKAN REGION,
🆕, COMFORTABLE, SECURE, EXPERIENCE Equipped with: AC, 📀 WIFI

PRICES LIST : 💶

SKOPJE - AIRPORT 🛬 - 15, €
🛫 AIRPORT - SKOPJE - 15, €

SKOPJE - OHRID 🛬 - 65, €
🛫 OHRID - SKOPJE - 65, €

SKOPJE - THESSALONIKI 🛬 - 80, €
🛫 THESSALONIKI - SKOPJE - 80, €

SKOPJE - ATHENS 🛬 - 300, €
🛫 ATHENS - SKOPJE - 300, €

SKOPJE - SOFIA 🛬 - 80, €
🛫 SOFIA - SKOPJE - 80, €

SKOPJE - TIRANA 🛬 - 120, €
🛫 TIRANA - SKOPJE - 120, €

SKOPJE - BELGRADE 🛬 - 160, €
🛫 BELGRADE - SKOPJE - 160, €

SKOPJE - NIS 🛬 - 75, €
🛫 NIS - SKOPJE - 75, €

SKOPJE - PRISTINA 🛬 - 50, €
🛫 PRISTINA - SKOPJE - 50, €

Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...
WHIT CAR OF THE PICTURE..

Airport Transfers in the BALKAN IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP 24/7
📲 Angel 0038971271591

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

TAGS :ТАКСИ, ТРАНСПОРТ, TAKSI,TRANSPORT, TAXI, T
Angel - BTS Logistic Skopje
МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 85,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 90,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 150,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 85,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 120,€ Потсетете не на ФАЦЕБООК страната: https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ ☎️ 071271591 Вибер / ВатСапп 24/7 ENG 🇬🇧 Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 85,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 90,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 150,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 85,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 120,€ Visit as on Facebook page: https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! ☎️ 0038971271591 Viber / What'sApp 24/7
Visit our store page
Скопје Show on the map
071271591
https://TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883

Facebook page

Angel - BTS Logistic Skopje
071271591
Кон почеток