Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prevoz transport selidbi na mebel so kombe

0 МКД

Се продава од: Аце 30 ноем. 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Povolno vrsam prevoz-transport so kombe Peugeot Boxer 1.5 ton na sekakov vid na roba, mebel ili bilo sto i da vi treba niz Skopje i cela Makedonija.

Аце
 
072305059
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации