Оглас од претпријатие Објавени: дек. 08 2022 05:53

Transport na sekakov vid stoka Black week popusti

Објавени: дек. 08 05:53
Прегледи: 132

“Black week” попусти од 14.11 до 20.11.2022
Транспорт и селидби на секаков вид на стока низ цела Македонија, било каде и било кога на располагање 24/7.
Располагаме со возила во зависност од вашите потреби за транспорт.
Тел за контакт 070/393-210 или на
Емаил адресата [email protected]
Опис на линк

СИКИ ТРАНС ДООЕЛ Булачани

СИКИ ТРАНС ДООЕЛ Булачани 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации