Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SELIDBI PRENOS I TRANSPORT NA INVENTAR

0 МКД

Се продава од: Dora Денес 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
🚚 ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН!
☎️ 070-596-030
Вршиме селидби, пренос и транспорт на инвентар и предмети од станови, куќи и деловни простории

✔ Транспортот се врши со камион или комбе прилагодено за максимална заштита на предметите

▪ Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
▪ Товарење на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
▪ Пакетирање
▪ Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
▪ Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
Преселување низ Македонија
Кон почеток