Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Transport Prevoz niz cela Makedonija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dora House Service Денес 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dora House Service

Dora House Service

5 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 ЕУР
Selidbi  Transport  Prevoz  Selenje  Preseluvanje 0 МКД
Selidbi i Transport so Kombe i Kamion 24/7 0 МКД
VRSIME RUSENJE NA ZIDOVI PREGRADI I FRLANJE NA SUT 0 МКД
Vrsime sekakov vida na Transport niz cela Makedonija

- Kamion so Rampa - 6m dolg - 2.40 sirok -2.40 visok , Nosivost 5 Ton

- Kamionet 5m Dolg -2.30 visok -2.00 sirok . 2 Ton Nosivost

-Kombe 2.80 Dolg, 1.90 Visok , 1.70 sirok 1.5 Ton Nosivost

Dora House Service
070333377
Dora House Service

Dora House Service

5 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 ЕУР
Selidbi i Transport so Kombe i Kamion 24/7 0 МКД
Selidbi  Transport  Prevoz  Selenje  Preseluvanje 0 МКД
VRSIME RUSENJE NA ZIDOVI PREGRADI I FRLANJE NA SUT 0 МКД
Кон почеток