Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAXI Services TAKSI Prevoz VIP

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: VIP TAXI SERVIS Денес 14:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата

TAXI VIP TRANSPORT 0 МКД
Taksi Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija 0 МКД
VIP TAXI BANSKO BOROVEC KOPAONIK 0 МКД
TAXI VIP NAJEFTINO A NAJDOBRO 0 МКД
ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬

ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА БУГАРИЈА , СРБИЈА , АЛБАНИЈА , КОСОВО, ЦРНА ГОРА ,
СО ВОЗИЛА МЕРЦЕДЕС
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, 
ВИФИ ВО МК
ВИФИ ВО ЕУ

ЦЕНОВНИК: 💶 

СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ 🛬 - 15,€ 
🛫 АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ - 15,€ 

СКОПЈЕ - ОХРИД 🛬 - 65,€
🛫 ОХРИД - СКОПЈЕ - 65,€

СКОПЈЕ - СОЛУН 🛬 - 80, € 
🛫 СОЛУН - СКОПЈЕ - 80, € 

СКОПЈЕ - АТИНА 🛬 - 300, € 
🛫 АТИНА - СКОПЈЕ - 300, € 

СКОПЈЕ - СОФИЈA 🛬 - 80, € 
🛫 СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80, € 

СКОПЈЕ - ТИРАНА 🛬 - 120, €
🛫 ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120, € 

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД 🛬 - 160, € 
🛫 БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160, € 

СКОПЈЕ - НИШ 🛬 - 75, € 
🛫 НИШ - СКОПЈЕ - 75, € 

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА 🛬 - 50, € 
🛫 ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50, € 

ПОСЕДУВАМЕ :
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ДЕЦА 
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ 
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА СКИИ 

СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ 
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!
НАПОМЕНА : СО ВОЗИЛО ОД СЛИКИТЕ....

ВОЕДНО НУДИМЕ Аеродромски Трансфер НА ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст 

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА 
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7 
ГОРАН 076273743
САШО 071361822


ENG: 
VIP TAXI SERVICES 🇲🇰🇷🇸🇦🇱🇧🇦🇧🇬🇪🇺🇬🇷🇭🇷 

Transport services in MACEDONIA , and abroad GREECE , BULGARIA , SERBIA , ALBANIA , KOSOVO , MONTE NEGRO , AND ALL BALKAN REGION, 
,COMFORTABLE, SECURE, EXPERIENCE Equipped with: AC, WIFI

PRICES LIST : 

SKOPJE - AIRPORT 🛬 - 15, € 
🛫 AIRPORT - SKOPJE - 15, € 

SKOPJE - OHRID 🛬 - 65, €
🛫 OHRID - SKOPJE - 65, €

SKOPJE - THESSALONIKI 🛬 - 80, € 
🛫 THESSALONIKI - SKOPJE - 80, € 

SKOPJE - ATHENS 🛬 - 300, € 
🛫 ATHENS - SKOPJE - 300, € 

SKOPJE - SOFIA 🛬 - 80, € 
🛫 SOFIA - SKOPJE - 80, € 

SKOPJE - TIRANA 🛬 - 120, € 
🛫 TIRANA - SKOPJE - 120, € 

SKOPJE - BELGRADE 🛬 - 160, € 
🛫 BELGRADE - SKOPJE - 160, € 

SKOPJE - NIS 🛬 - 75, € 
🛫 NIS - SKOPJE - 75, € 

SKOPJE - PRISTINA 🛬 - 50, € 
🛫 PRISTINA - SKOPJE - 50, € 

We One :
Transporters for children. 
TRANSPORTERS FOR BIKE 
TRANSMITTERS for skis 

Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...
WHIT CAR OF THE PICTURE..

Airport Transfers in the BALKAN IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT 

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE 
YOU CAN CONTACT US BY 
VIBER or WHAT'S APP 24/7 
GORAN +38976273743
SASHO +38971361822
VIP TAXI SERVIS
ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 140,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 100,€ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ Контакт: Горан 076273743 Сашо 071361822 Вибер / ВатСапп 24/7 Превозот е со МЕРЦЕДЕС ВОЗИЛА. ENG 🇬🇧VIP SERVIS TAXI Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 80,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 80,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 140,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 80,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 100,€ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! Contact:+38976273743 GORAN;+38971361822 SASHO Viber / What'sApp 24/7. Transportion is with MERCEDES vehicles
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076273743
VIP TAXI SERVIS
076273743
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата
TAXI VIP TRANSPORT 0 МКД
Taksi Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija 0 МКД
TAXI VIP NAJEFTINO A NAJDOBRO 0 МКД
Taxi Lux SKOPJE BELGRAD PRISTINA SOFIJA SOLUN I DR 0 МКД
Кон почеток