Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAXI VIP TRANSPORT

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: VIP TAXI SERVIS Денес 14:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата

Taxi Lux SKOPJE BELGRAD PRISTINA SOFIJA SOLUN I DR 0 МКД
Taksi Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija 0 МКД
VIP TAXI BANSKO BOROVEC KOPAONIK 0 МКД
TAXI VIP NAJEFTINO A NAJDOBRO 0 МКД
TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS

PRICES LIST :

SKOPJE - THESSALONIKI - 80€
THESSALONIKI - SKOPJE - 80€

SKOPJE - ATHENS - 300€
ATHENS - SKOPJE - 300€

SKOPJE - SOFIA - 80€
SOFIA - SKOPJE - 80€

SKOPJE - TIRANA - 120€
TIRANA - SKOPJE - 120€

SKOPJE - BELGRADE - 160€
BELGRADE - SKOPJE - 160€

SKOPJE - PRISTINA - 50€
PRISTINA - SKOPJE - 50€

SKOPJE-PODGORICA-140€
PODGORICA-SKOPJE-140€

SKOPJE-SARAJEVO-240€
SARAJEVO-SKOPJE-240€

IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY...
RETURNS IS 50% DISCOUNT

THE TRANSFERS IS WITH MERCEDES E270
WITH PROFESSIONAL DRIVERS


FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE CONTACT
+38976273743 - GORAN
+38971361822 - SASHO
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP

ТАКСИ ВИП ТРАНСПОРТ ЗА СИТЕ ДЕСТИНАЦИИ

ЦЕНОВНИК:

СКОПЈЕ - СОЛУН - 80 €
СОЛУН - СКОПЈЕ - 80 €

СКОПЈЕ - АТИНА - 300 €
АТИНА - СКОПЈЕ - 300 €

СКОПЈЕ - СОФИЈА - 80 €
СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80 €

СКОПЈЕ - ТИРАНА - 120 €
ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120 €

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД - 160 €
БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160 €

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА - 50 €
ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50 €

СКОПЈЕ-ПОДГОРИЦА-140 €
ПОДГОРИЦА-СКОПЈЕ-140 €

СКОПЈЕ-САРАЕВО-240 €
САРАЕВО-СКОПЈЕ-240 €

АКО СЕ ВРАЌАТЕ ВО ИСТИОТ ДЕН ...
Враќањето е со 50% попуст

ТРАНСФЕРИТЕ СЕ СО МЕРЦЕДЕСИ Е270
СО ПРОФЕСИОНАЛНИ ВОЗАЧИ


ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА КОНТАКТ
+38976273743 - ГОРАН
+38971361822 - СAШO
Можете да контактирате со нас
VIBER или WHAT'S APP

VIP TAXI SERVIS
ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 140,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 100,€ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ Контакт: Горан 076273743 Сашо 071361822 Вибер / ВатСапп 24/7 Превозот е со МЕРЦЕДЕС ВОЗИЛА. ENG 🇬🇧VIP SERVIS TAXI Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 80,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 80,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 140,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 80,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 100,€ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! Contact:+38976273743 GORAN;+38971361822 SASHO Viber / What'sApp 24/7. Transportion is with MERCEDES vehicles
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076273743
VIP TAXI SERVIS
076273743
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата
Taxi Lux SKOPJE BELGRAD PRISTINA SOFIJA SOLUN I DR 0 МКД
TAXI Services TAKSI Prevoz VIP 0 МКД
VIP TAXI BANSKO BOROVEC KOPAONIK 0 МКД
TAXI VIP NAJEFTINO A NAJDOBRO 0 МКД
Кон почеток