Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Transport na roba materiali i selidbi niz cela MK

900 МКД

Се продава од: Ace Денес 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Транспорт на роба, материали, селидби, покуќнина, мебел и други работи низ Скопје и цела Македонија
Располагаме и со луѓе за утовар и истовар.
Носивост до 2000 кг.
072 266 326
Transport
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации