Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VIP TAXI BANSKO BOROVEC KOPAONIK

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: VIP TAXI SERVIS Денес 14:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата

TAXI Services TAKSI Prevoz VIP 0 МКД
Taksi Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija 0 МКД
Taxi Lux SKOPJE BELGRAD PRISTINA SOFIJA SOLUN I DR 0 МКД
TAXI VIP TRANSPORT 0 МКД
ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 140,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 100,€ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ Контакт: Горан 076273743 Сашо 071361822 Вибер / ВатСапп 24/7 Превозот е со МЕРЦЕДЕС ВОЗИЛА.
ENG 🇬🇧VIP SERVIS TAXI Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 80,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 80,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 140,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 80,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 100,€ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! Contact:+38976273743 GORAN;+38971361822 SASHO Viber / What'sApp 24/7. Transportion is with MERCEDES vehicles
VIP TAXI SERVIS
ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 140,€ СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 80,€ СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 100,€ Со вклучени патарини/винетки Цените се по возило Максимум 4 особи БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ Контакт: Горан 076273743 Сашо 071361822 Вибер / ВатСапп 24/7 Превозот е со МЕРЦЕДЕС ВОЗИЛА. ENG 🇬🇧VIP SERVIS TAXI Taxi Services SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 80,€ SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 80,€ SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 140,€ SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 80,€ SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 100,€ Whit pay tools / vignette included... Prices per vehicle max 4 persons... NO EXTRA COST !!!!! Contact:+38976273743 GORAN;+38971361822 SASHO Viber / What'sApp 24/7. Transportion is with MERCEDES vehicles
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076273743
VIP TAXI SERVIS
076273743
Leaflet

VIP TAXI SERVIS

6 Огласи во продавницата
TAXI VIP TRANSPORT 0 МКД
Taxi Lux SKOPJE BELGRAD PRISTINA SOFIJA SOLUN I DR 0 МКД
Taksi Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija 0 МКД
TAXI Services TAKSI Prevoz VIP 0 МКД
Кон почеток