Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac za vo pogrebalno

Оглас од претпријатие Се продава од: Angelovski Вчера 18:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Barame vozac za vo pogrebalna firma, zadolzitelno b kategorija, i lokacija na ziveenje Gorce Petrov..pozelno e liceto da bide vo sredni godini so vozacki sposobnosti..redovna plata..
Angelovski
Погребално Претпријатие / Оператор на погребални услуги ,,Ангеловски,, вршиме продажба на погребална опрема , лиценциран превоз на покојни со специјални погребални возила од сите болници и други установи во и надвор од државата , капела 24часа , целосна тоалета на покоен, откоп/закоп на гробно место, кетеринг и други услуги . Ви нудиме најдостапни цени , огромен избор на погребална опрема ,бесплатна достава до вашиот дом, услуги на врвно ниво, долгогодишно искуство . Ние сме ви на располагање 24 часа , се што треба е да се јавите на дежурниот телефон и останатото препуштете ни го на нам .
Visit our store page
4 juli br.30 Show on the map
389 75202354
http://facebook.com/Angelovski94
Angelovski
389 75202354
Leaflet
Angelovski

Angelovski

4 Огласи во продавницата
Parno na peleti 30Kw so komplet radijatori 200m2 2 499 ЕУР
Pogrebalno Bozja Zelba Angelovski 94 -
Кон почеток